Kalpgülü Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

TİKTOK SOHBET MUHABBET CHAT SİTESİ | Chat Sohbet Odaları Mobil Kalpgulu Sohbet Siteleri


TİKTOK SOHBET MUHABBET CHAT SİTESİ

TİKTOK SOHBET


TİKTOK SOHBET

TİKTOK SOHBET

tiktok kullanıcılarına mujde 🙂 sene 2021 de tiktok a bircok yenilikler geldi sizlere bunlardan bahsedicem. tiktok ile

Sosyal medya uygulamaları daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek için bu süreçte sürekli olarak güncellemelerde bulunuyorlar. Bu güncellemelerden sosyal medya kullanıcılarının önceden haberdar olmaları da oldukça etkili bir süreç olarak ifade ediliyor. Özellikle uygulamaların güncellemeleri konusunda son derece etkili biri olan Alessandro Paluzzi konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

TİKTOK SOHBET

Ekran görüntüleri ile incelemede bulunan hesap üzerinden TikTok’a gelecek olan yeni güncellemelerin de müjdesi verilmiş oldu. Bu güncellemeler sayesinde müşteri deneyimleri de artırılmış olacak.

 

TİKTOK SOHBET

TİKTOK HANGİ YENİ ÖZELLİKLER İLE GELİYOR?

Sosyal medya uygulaması olan TikTok uzunca bir süredir çeşitli tartışmalarla gündeme geliyordu. Hem zedelenen imajın yeniden düzenlenmesi hem de bu süreçte tiktok sohbet kullanıcıların memnun edilmesi için yeni özellikler üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Özellikle pek çok uygulamada kullanılan arama filtresinin sonunda eklenmesine karar verildi.

Sosyal medya kullanıcıları için tasarlanan arama filtresi içerisinde zamanlar, tiktok sohbet  önceki günler, önceli haftalar ve hatta önceki aylarda bulunacak. Bu konuda 6 aya kadar 6 farklı zaman filtresi belirlendi. Bu sayede gönderileri bulmak ve süreç daraltmak daha basit hale gelecek.

Yeni bir özellik olarak ise bir profil ziyareti sırasında gösterilecek  tiktok sohbet ortak arkadaşlar bulunuyor. Böylece kullanıcının yeni profilde kimlerle ortak bir takip sistemi geliştirdiğine bakılabilecek. TikTok yeni özellikleri sayesinde daha güçlü bir sistem oluşturabilecek.

tiktok sohbetBir cevap bırakın.