KalpGulu.Net – Sohbet odaları güvenli mobil chat siteleri. Bedava sohbet et , chat yap ve yeni arkadaşlar bul! Kalpgulu chat sohbet odası sizi çet sohbet …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Mobil Sohbet Odaları | KalpGulu Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri


Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

 


Hangi ruh halinde olursak olalım sohbet etme isteğimiz her zaman vardır.Bu mutluyken daha keyifli olabiliyor fakat mutsuz iken üzgün iken keyifsiz oluyor evet ama her şeyi keyifli hale getirmek bizlerin elinde bunu unutmayalım. Üzgünsün ve gerçekten kafanı dağıtmaya bir iki sohbete muhabbete ihtiyacın olduğunu hissedersin iste o zaman yanında kimse olmaz genelde mutluyken yanında olur insanlar bu bir gerçektir sanırım fakat böyle durumlarda sohbetin bir tık yakınımızda olduğunu unutmayalım. Mobil sohbet sayesinde keyifli bir sohbete başlayabilirsiniz. Artık günümüzde sohbet etmek çok kolay ve keyifli bir hale gelmiştir. Bu durumda birilerinin size gelmesine veya sizin birilerine gitmeye ihtiyacınız yoktur çünkü bazen buna üşengeç olabiliriz.İşte bu yüzden mobil sohbet kolaylığını her şekilde kullanabiliriz. Bazen şahane dostluklar kardeşlikler arkadaşlıklar elde edebiliriz.Bunlar her zaman reel hayatımız da olsa da bazen mobil sohbet odaları sayesinde tanıdığımız insanlara ihtiyacımız olabiliyor. Ne kadar uzağında olursalar olsunlar var olduklarını ve kalben yanımızda olduklarını biliyoruz.Fakat ne kadar güvenebilirsin ya da inanabilirsin?Güvenebileceğiniz ve en yakın dostlarınızla gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz seviyeli sohbet ve kaliteli sohbet üzerine oluşturan ortamlar neresidir diye sorulduğunda rahatça diyebilmenizin garantisini verebilmenin haklı gururunu her zaman dile getirerek çekinmeden söyleyebiliriz.Bunu bu şekilde sizlere yansıtabiliyor ve aile ortamı kurabilmişsek eğer bizim çalışmalarımızdan ziyade sizlerinde bizlere olan ziyaretlerinizin katkıları haddiyle fazladır.Bunun için sizlere her ne kadar şükranlarımızı sunmuş olsak bile yeterli kalmayacaktır.

 

Bazen gerçekten karşındaki kişiye inanmak istersin her şeyini paylaşmak anlatmak ve rahat etmek istersin sonra aklına birden genelde söylenen cümle gelir sanal da kimseye güven olmaz.. Neden ama insanlar bu kadar kötü olamazlar bence..

Mobil sohbet istediğiniz zaman var olan bir şey. Saygı ve sevgi içerisinde olan her şey kıymetlidir ve keyiflidir. İnsanlar real hayatlarında nasıl bir karakterde iseler sanal hayatlarında da ayni karakterde olmalıdır bence. Kendi özünüz den kişiliğinizden ödün vermeyin hayatınızda nasılsanız Sanal için de kendinizi değiştirmek fazlasıyla gereksiz ve saçmadır. Birileri için güzel huylarımızdan vazgeçmekte nedir ?

Ama şu olabilir bazen mobil sohbet sayesinde kazandığın dostluklar oluyor ve bu dostluklar sayesinde kötü bulduğun sevmediğin bir huyundan vazgeçebilirsin o zaman bu konuda değişebilirsiniz yani.

Kısaca her şeyi denge de tutmak gerek az veya çok değil tam ortasında durmak gerek bazen her şeyin bu sadece mobil sohbet için dediğim bir şey değildir genel olarak olması gerekendir. Buraya kendini kaptırıp gerçek real hayatından uzaklaşanlarımız da vardır diye düşünüyorum. Evet haklısınız belki de çünkü bazen real hayatımız hiç düzgün gitmiyor olabilir ve mobil sohbette tanıdığımız kişilere ihtiyacımız olabiliyor.

Ama ne olursa olsun dengenizi bozmayın kişiliğinizi karakterinizi bozmayın. Mobil sohbette de real hayatınızdaki gibi gerçek ki olun ki sohbetinizin bir tadı keyfi olsun yalanlar üzerine kurulu bir sohbet değil de gerçekler üzerine kurulu sohbetler gerçekleştirin ve sohbetin keyfini çıkarın..

Saygılarımla..Bir cevap bırakın.