Kalpgülü Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

japones muhabbet kuşu | Chat Sohbet Odaları Mobil Kalpgulu Sohbet Siteleri


japones muhabbet kuşu

japones muhabbet kuşu  Seviyeli Sohbet Ortamı

www.KalpGulu.Net


japones muhabbet kuşu

 Şuan beslemekte olduğum japones muhabbet kuşlarımın yavruları büyüdü ve yeme düştü yani kendi başlarına yem yiyebiliyorlar. Konu başlığımızda Japones Japonise Helikopter Hagoromo Muhabbet Kuşu Fiyatları olsun diğer Tepeli Muhabbet Kuşu, Japones, Hagoromo, Show Jumbo İngiliz Çekoslavak Hollanda Yerli Tepeli Muhabbet Kuşları, Kanaryalar Olmak Üzere Doğada Yaşayan Tüm Kanatlıların ve Diğer Canlıların hakkında birçok soru alıyor ve bu sorulara karşılık bilgimiz dahilinde cevaplıyoruz.

Bu tür muhabbet kuşları ülkemizde yeni yeni üretilmeye başladığından tepeli muhabbet kuşlarıda dahil petshoplarda bulunmamakta ve fiyat üreticinin kuşunun kendi gözündeki değerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Örnek verecek olursak bir kişi japones ( japanese ) hagoromo türünde bir kuşa 500 isterken diğer bir kişi 750 hatta 1000 bile isteyebilir. Bu durum diğer kuş türleri ve evcil hayvanlarda da aynı şekilde görülmektedir.

Söylenen fiyatlar hakkında hobi amaçlı besleyenler ve üreticilerin vermiş olduğu fiyatlar yapacağınız pazarlıklar sonucu size uygun gelirse alış veriş yaparsınız değilse söylenen fiyatlara yorum yapmak, abarttığını söylemek hele hele bu tür kuşlar ile ilgili bilgi sahibi değilseniz karşılıklı kötü sözlerle insanlar alıcı ve satıcı olarak birbirinizi rencide edebilmenin önüne geçmek için azda olsa alacağınız canlı hakkında bilgi toplamanız faydalı olacaktır.

Japones Muhabbet Kuşu Fiyatları hakkında bilgi almak için yorum kısmından ulaşabilirsiniz.  www.KalpGulu.NetBir cevap bırakın.