Kalpgülü Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Güvenli sohbet | Chat Sohbet Odaları Mobil Kalpgulu Sohbet Siteleri


Güvenli sohbet

Güvenli sohbet

Güvenli Sohbet Adına kimsesiz denen korkularım var . İnsanlara olan güvenmekten korktuğum için , ördüğüm arkasına saklandığım kalın duvarlarim var. Bunun sebebi tek bir kişiyle olan bir sebep değil , insanlar . Güvendiklerim, tanıdıklarım, ve zaman zaman sevdiğim insanlar. Konuyu sadece sevdiğim insanlara bağlarsam haksızlık ederim. Vaktinde samimiyetine inandığım , her türlü yola çıkıpda yarım kaldığım, sevdiğim insanların iyi niyetimden faydalanıp karşılığında hayal kırıklığı , pişmanlık , ve o kadar acıyla verdiğini iliklerime kadar hissettiğim , bu noktadan sonra kimseye eskisi kadar samimi olmamam hiç bir zorluğa girmeyen insanlar uğruna çabalamamam gerektiğini herkese iyilikle yakinlasmamami kendime ders edinip tembihledim.

 

Yaşadığım bu kadar acıyı bu kadar travmaların ardından yeniden kendime yaşatmaya hakkım yok benim . Herkesten uzaklaştım kim kötüymüş kim iyimis artık ilgilenmiyorum.

 

Şuan tek bildiğim şey eskisi gibi değilim. Kendimi birine bırakacak, sevecek, güvenecek gücüm yok benim. Seviyormuş gibi yapıp sevmeyen insanlardan usandım.

 

Ama sizlere diyebilirim ki kendimi seviyorum. Sebahattin Ali’nin dediği gibi

 

” Kendimi bir balkondan aşağı daha rahat bırakabilirim, bir insana bırakmaktasa.

Öyle çok korkuyorum insanlardan.”

 

Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme kendine değer ver ve yeniden ayaklanisin herkese korku versin. Hani olaylar yaşanır bütün kötüler haklı çıkar ve sen yapayanliz kalırsın kim dost kim düşman işte o zaman görürsün. Belki hayal kırıklığı yaşarsın sasirirsin belkide çok üzülürsün lakin yanında olanları da üzmeye hakkın yok.

Bunları hemen hemen hepimiz sanal yada reel hayatimizda yaşıyoruz. Kimi zaman zaman kaybolur kimide inadına ayaklanır . İşte tamda burada dostluk devreye girer. Eğer sen gerçekten bir dost isen düşen senin dostun ise o dostun elinden tutup kaldırmasını da bilmen gerekir.

 

Bunu bizle sohbet sunucularında görüyoruz.ornek verecek olursak gittiğin her hangi bir siteye emek veriyorsun bildiklerini uyguluyorsun ama sanki hiç onları sen yapmamışsin gibi silinip gidiyorsun.

Evet evet yanlış okumuyorsunuz bir hiç uğruna emek çöp . Belki gecelerce uyumuyosunuz belki yemeğinden içtiğin çaydan kısıtlıyorsun ama tek bir hamle ile siliniyorsun bunu çok yaşadım . O yüzdende artık kendime emek veriyorum kendi zamanımı kendime harcıyorum. Güvenmek deseniz sohbet sunucularında tek tük guvenirsiniz yada guvenmeye korkarsıniz iyi niyetinizden yararlanmak isteyenlere asla izin vermeyin bu benim naçizane bir fikrim önerim .

 

Şunu da çok iyi anladım ben dostlarımı bulmuşum dostlarımla baş basayım sohbetin de keyfini çıkararak chat ediyorum şayet sizlerde dostluk, arkadaşlık, seviyeli bir sohbet kurmak istiyorsanız. Lafci.net ailesi olarak YaninizdayiZ. Güvenli sohbet odalarında güvenli bir şekilde sohbete bekliyoruz.Bir cevap bırakın.