KalpGulu.Net – Sohbet odaları güvenli mobil chat siteleri. Bedava sohbet et , chat yap ve yeni arkadaşlar bul! Kalpgulu chat sohbet odası sizi çet sohbet …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Evlilik Sitesi | KalpGulu Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri


Sohbet Evlilik Sitesi

Evlilik

Evlilik iki kişinin ilişkilerini halka açık, resmi ve kalıcı hale getirme sürecidir. İki kişinin bir bağda, ölüme kadar varsayılan olarak devam eden bir birleşimidir, ancak pratikte genellikle ayrılık veya boşanma ile kısaltılır.

Evlilikbirçok kişiye büyük sevinç getirir, ama aynı zamanda genellikle derin olan zorluklar da getirir. Bir çiftin onları nasıl yönettiği, ilişkilerinin çöküp çökmeyeceğini veya sağlam tutulacağını belirler. Uzun süreli bağlantının korunması, eşlerden birinin ya da her ikisinin de yanlış bir inançları ya da sahip oldukları işlevsiz alışkanlıkları bir araya getirmesini gerektirebilirken bir kişiyi değiştirmeye çalışmak da değişmek istemedikçe başarısız olmaya meyillidir.İzdivaç insanların yaşam koşullarını ve günlük rutinlerini değiştirmekten daha fazlasını yapar. Bir eş olmak, özellikle evliliğin ilk yıllarında kişiliğini de değiştirmektedir . Örneğin, erkekler bekar olduklarından daha vicdanlı ve içe dönük olma eğilimindedir ve kadınlar duygusal olarak daha kararlıdır. Ancak her ikisi de daha az kabul edilebilir olma eğilimindedir.

Eş Secimi

Eş seçimi, çoğu insanın verdiği en önemli kararlar arasındadır, ancak uzun vadeli mutluluğun garantisi olmayan bir seçimdir . İlişkiler bilimi başarılı ortakların birbirlerini nasıl bulma eğiliminde olduklarına dair bazı bilgiler sunar ancak bir evliliğin devam edip etmeyeceği sonuçta birleşmeye karar veren bireylerin spesifik özelliklerine bağlıdır.Aşk ve cinsel kimya bir evliliği sürdürmek için her zaman yeterli değildir. Uzmanlar, çiftlere nişan almadan önce birbirlerinin değerleri ve öncelikleri hakkında işlere , paraya ve işe nasıl yaklaştıkları, tetikleyicilerinin ve geçmiş travmalarının ne olduğu ve evlilikteki cinsiyet rolleri hakkında geleneksel kavramlar olup olmadıkları hakkında bilgi edinmenizi tavsiye etmektedirler.

Evlilikte Cinsel İlişki

Evliliğin temel bir yönü, hayatının geri kalanında sadece bir partnerle cinsel ilişkiye girme taahhüdüdür. Cinsiyet  çoğu çiftin ilk günlerinin birlikte oldukça olumlu bir yönü olma eğilimindedir, ancak bir ilişkinin diğer herhangi bir yönü gibi, kaçınılmaz olarak mücadeleler ortaya çıkar. Fiziksel ve duygusal sorunlar, bir veya iki ortağın bir ilişkideki fiziksel yakınlık sıklığı veya stili veya öfke veya kaçınma olarak ortaya çıkan yakıt güvensizliği hakkında ne hissettiğini değiştirebilir . Cinsel endişelerin dürüst ve açık bir şekilde nasıl ele alınacağını öğrenen uzmanlar, uzun vadede samimiyeti korumanın anahtarıdır, ancak bu genellikle yapmaktan daha kolaydır.

 

Hoş geldiniz.Evlenmekse niyetiniz doğru yerdesiniz.Türkiye ve Avrupa’da bir ilk ! Üyelik derdine son , Yalnızlığa son.Bekarlığa son.Kandırılmaya , dolandırılmaya son. % yüz gerçek , % yüz güvenli.Evlenmek isteyen bay ve bayan iletişim bilgileri burada.Evlilik size bir telefon kadar yakın.Hayat aşkla güzeldir.İlan verin anında tanışın.2014 yılından beri evlilik sayfası hizmeti veriyoruz.Sayfamızdan çok sayıda kişi evlendi evlenmeye devam ediyor.En çok evliliklerin olduğu evlilik sitesi ünvanına sahibiz.Herkesin anlayacağı şekilde tasarlanmıştır.Mobil uyumludur.Uygulama gerektirmez.Sadece evlilik amaçlıdır.Eş arayan herkese hitap ediyoruz.Tüm evlilik ilanları günceldir.Erkek evlilik ilanları ayda bir güncellenir. Bayan evlilik ilanları 3 ayda bir güncellenir. Güncel olmayan ilanlar silinir.Burada evlilikler hızlı , kolay ve güvenilirdir. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 Bir cevap bırakın.