Kalpgülü Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Chat odaları sevgisi | Chat Sohbet Odaları Mobil Kalpgulu Sohbet Siteleri


Chat odaları sevgisi

Chat odaları sevgisi


Chat odaları sevgisi

sizlerinde bildiği gibi sohbet odalarında yapılan chat odaları sevgisi adına bir dünya mutluluk katarak sohbetimize eğlence katmak için sizinle beraberiz. İyi güne kötü günde hastalıkta sağlıkta.. derler ya arkadaşlık dostluk da böyle birşey chat odaları sevgisi oldukça sevgi dolu sohbetle basbasayiz…

Sevgi sohbet

Öyle birşey ki sevmek için içine sığmaz her baktığın yerde ararsın onu her sözünu kendi üzerine alırsın davranışların düşüncen aklın herşeyin sevdiğin kişide olur. Örneğin aşık Veysel gözleri kör mahalle bakkalinin önünde oturup sevdiği kadının bakkala girdiğini anlıyor ve kadın bakkaldan uzaklaşırken bakkal sahibine diyor bu gelen felan kişinin kızı degilmiydi oda sasiriyor Veysel sen körsun gözün görmez.nasil bildin o kişi olduğunu aşık Veysel de diyor ki gözlerim kör ama ben onu kokusundan tanırım. Ne guzel bir aşk ne güzel bir tabir kullanıyor gözleri görmez ama sevdiğini kokusundan tanır …

Chat odaları sevgisi

Birde şimdi ki aşklara bakalım mi ? Bir çok sohbet sunucusunda bulundum senim için ölüyorum senin bitiyorum diyenlerin 3 gün içinde başkaları ile sevgili oluşunu izledik..

Evet içlerinde vardır gerçekten seven lakin şimdiki aşklar laylaylom olmuş

 

Sevmek emek ister zaman ister tanımak ister insanlar şimdi ufak bir hoslantiyi aşk zannediyor sevgi sanıyor hele hele ki bu sanal sohbet ortaminda kimin eli kimin cebinde bilemiyoruz kimseye de güvenmiyoruz o yüzden konuştuğum çoğu dostuma derim ki bırakın sanaldan sevmeyi boş iş :))

Sevgi sohbet odaları

Tabi yukarda öyle diyorum ama şunu diyemeden geçemicem evet sohbet sitelerinde chat odalarında tanışıp gerçekten seven yuva kuran sevgilerinin sonucu olarak bunu evlilikle taçlandıran insanlarda var. Sizlere diyeceğim şudur ki seviyorsanız sevginizi söyleyin sevmiyorsanız da seviyormuş gibi yapmayin bu sanalda olsa fark etmez sonuç olacak bu yazıların düşüncelerin arkasında erkek yada bayan bir insan var. Sevgi sohbet odalarında sizlerde binlerce kişi ile arkadaşlık kurup dostluk çerçevesinde ilerleyebilirsiniz ..

 

Ben her zaman derim dostluk ve arkadaşlık sevgililikten ötedir. Sevgili olunca kaybedersin ama dost olursan kazanırsın…

Selam ve dua ile…Bir cevap bırakın.