KalpGulu.Net – Sohbet odaları güvenli mobil chat siteleri. Bedava sohbet et , chat yap ve yeni arkadaşlar bul! Kalpgulu chat sohbet odası sizi çet sohbet …

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Batman Sohbet Odaları | KalpGulu Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri


Batman Sohbet Odaları

Bedava Sohbet Odaları

Üyeliksiz sohbet siteleri ; olarak sizlere en iyi şekilde muhabbet keyfi sunmaktayız. Tarihi Sümerlere kadar uzanan, Güneydoğu Anadolu’nun doğa harikası şehri Batman, tarihsel anıtları, mağaraları ve antik kent Hasankeyf ile tarihi geçmişin korunduğu güzide illerimizden biridir. Dicle Nehri’nin aktığı topraklarda, uzak Akdeniz iklimi ve yeşilin bol olması nedeniyle hayvancılık ve tarım faaliyetleri gelişme göstermiştir. 1940 yılında bulunan petrol, Batman ve civarına büyük umut olmuş, ekonomik ve sosyal hayata tesir etmiştir. Ne yazık ki politik nedenlerden dolayı bu durum kısa sürmüş,işsizlik ve nesiller arası çatışma artmıştır. Ancak son yıllarda yapılan yatırımlarla sanayi ve inşaat sektörünün gelişmesi, Batman ilinin hızla ilerlemesine ve büyük göçler almasına katkı sağlamıştır. Batman’ın diğer bir zenginliği de yemek kültürüdür. Kavurma, kebap gibi etli yemekler en dikkat çekenlerdir. Şehre geldiğimizde misafir perver insanının kendi elleriyle yaptıkları Tandır ekmeğinin tadına bakmak, yüzümüzü güldürecek hoş sohbetlerinden de nasibimizi almak Batman’ın en keyifli yönlerinden biri olacaktır. Batman’da yaşayan veya Türkiye’ye yayılan batmanlı dostlarımızı aynı çatı altında toplamak adına chat sayfamızın en yeni uygulamaları ile siz değerli batmanlı kardeşlerimizi batman sohbet odalarımıza bekleriz. Batman sohbet sitemiz sadece chat yapmakla sınırlı değil, ister batman kameralı sohbet veya ücretsiz muhabbet siteleri olarak giriş yapabilir farklı insanlarla tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.
En seviyeli chat odaları.

Batman Sohbet Odaları

 

Batman Tarihi Eski olmasa da çok fazla Siirt in Eski bir köyü ilçe side olsa Eskiye nazaran Şuan ki Durumuyla Siirt en çok çok büyük yerlere gelmiş yerleşim ve nüfus bakımından Güneydoğu nun en gözde illerindendir.

Batman Sohbet Sitesi Aramalarına Girmek isteyip Batman Chat sayfası isteklerini yerine getirme anlamında Bu sayfamız yani dünyanın sohbet sitesi olan sitemiz sizlerin rahat güzel sohbet etmeniz için hazırlanıp sizlere sunulmuş olan bu sayfamız tamamen Batman ücretsiz sohbet tir.

O yöre insanları tamamen candan olup yardımsever bir halktır. Türkiye Petrolleri Anonim Ortakları (Tpao) Gençler için ve o yöre halkı için tamamen iş fırsatı anlamında büyük bir şanstır.

Gelelim Tarihi Hasankeyf ilçesine değerli ziyaretçilerimiz Hasankeyf Bir çok medeniyete Yer vermiş muazzam güzelleği sahip çok eski bir yerleşim yeridir her yıl binlerce Turist in Güneydoğu ziyaretinde mutlaka gelip görmeye geldikleri Batmanın bir noktası konumundadır.

Arkeolog kazılarda hala ve hala Tarihi eserler çıkmaktadır. Ve bu çalışmalar sürmekte olup Tarihi eserler gün yüzüne çıkmaktadır.

Ne yazıkki Önümüzdeki yıllarda Hasankeyf Baraj projesiyle Sular altında kalacaktır buda Tarihi Yerleri severleri çok üzmektedir yöre halkınıda aynı şekilde.

Unesco Tarihi yerler Potansiyeline girseydi eğer Hasankeyf belki bu proje durdurulabilinirdi.

Batman bir ara Türkiye de Lüks Araç sıralamasında 3. sırayı almıştı.

Yeni Yapılan Hava alanıyla Bölge halkının Diyarbakır hava alanını kullanmsı azalmış bulunmaktadır her gün istanbul ve ankara seferleri olmaktadır buda iş adamlarını yöre halkını oralara gitme anlamında rahata erdirmiş bulunmakta.

Nufusu neredeyse 500 bini geçmiş olmaktadır Batmanın ilerde Büyük şehir olmaya aday bir şehrimizdir.

Batman Üniversitesi Sohbet İsteklerinde bulunan öğrencilerimize her zaman dediğimiz gibi dersler aksatılmamak sözüyle sizlerede burada yer vermekteyiz boş zamanlarınızda sizleri aramızda görmeyi isteriz.

Batman Canlı Sohbet tamamen sitemiz üzerinden ücretsiz sağlanabilmekte olup seviyeli ortamı sizlere kaçınılmaz kılmak için gece gündüz çalışmalar içindeyiz.

Batmanın ilçeleri Şu şekilde;

Sason,Kozluk,Hasankeyf,Gercüş,Beşiri olmakla beraber bunlardır.

Batmanın plaka kodu 72 dir.

Sizlere Dünyanın sohbet sitesi olan tüm dünya haklarını misafir eden sitemizde bol kaliteli hoş sohbetler ayrıca Batmanlı sohbet dileriz.Bir cevap bırakın.