Kalpgülü Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Ankara Sohbet Odaları | Chat Sohbet Odaları Mobil Kalpgulu Sohbet Siteleri


Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları


ANKARA SOHBET ODALARİ
 Lafci.net ailesi sizlere en nezih ortamında Ankara sohbet odalarında hizmete her daim güler yüzle karşılayıp chat yapmanın en mükemmel örneğidir. Ankara sohbet odalarında gerek Ankaralı gerekse gurbetçi Ankara halkı ile sizleri buluşturuyor.

Evet evet Ankara sohbet odalarında aradığınız arkadaşlık dostluk kardeşlik seviye ve saygı içerisinde sizlerleyiz..

Ankara sohbet odaları

Değerli dostlar bugun sizlere Türkiyemizin başkenti Ankara yi ele alalım Ankara insanları ile olan muhteşem sohbetimizin olduğunu da vurgulamak isterim.
Ankara frigce de gemi çapası anlamını taşıyor. Bugün Türkiye’nin ikinci büyük şehri olan Ankara tarihi ve kültürel zenginliklerin bulunduğu bir şehirdir.

Ankara’ya gittiyseniz sizlere ilk görmeniz gereken yerin Anıtkabir olduğunu belirtmek isterim Mustafa Kemal Atatürk’ün naaşının bulunduğu yerdir bir kaç farklı bölümden yer alsada görülmesi gereken bir kaç yerin anıt blok içerisinde olduğunu belirtmek isterim.
Anıtkabir içerisinde Atatürk ve Kurtuluş savaşı müzesi de yer alıyor.

İkinci olarak da sizlere Kızılay meydanından bahsetmek istiyorum Kızılay genel merkez binasından ismini alan Kızılay meydani eğlencenin ve alışverişin merkezi diyebiliriz.

Gittiğiniz zaman güven parka da gitmenizi tavsiye ederim asıl adı emniyet park olan parkın içerisinde bir de anıt bulunuyor bu anıt Ankara taşindan iki Avusturyali tarafından heykeltras yapılmıştır. Edindiğim bilgilere göre halktan para toplanarak güven park yapılmıştır.

Kocatepe camii 1927 yılında başlamış ve inşaası 20 yıl sürmüştür. 1987 de açılan cami bugün Ankara’nın en ihtişamlı ve Osmanlı esintilerini taşıması büyüklüğü ile herkesi büyülüyor.

Hacı Bayram veli camisi 1400 ki yılların başlarında inşa edilen mimar Mehmet bey tarafından yapılmıştır . Caminin bitişiğinde hacı bayaram velii türbesi yer aliyor. 2011 yılında restore edilen camiinin nakkaş Mustafa Paşa tarafından işlenen nakışlar dikkat çekiyor.

Ankara kalesi buram buram tarih kokusu taşıyan kale tıpkı Ankara gibi büyük bir ihtişamla ayakta duruyor. Ankara kalesine çıktığınızda tüm Ankara ayaklarınızin altina alıyor.

Hamamönü Ankara’nın evleri ve sokaklariyla ünlü olan bölgesi özellikle Ramazan aylarında bu sokaklarda yuruken Osmanlı mimari özelliğinden beyaz ahşap boyalı evleriyle içiniz ferahlayacaktir.

Ankara’nın simgesi haline gelmiş olan atakule hemen hemen şehrin her yerinden görülüyor. Ankara’nın ilk alışveriş merkezi olduğu da biliniyor 2014 den beri yenileme çalışmalarında olduğu için Atakule şuanda hizmet verememektedir.

Ankara parkları ile de meşhur bir ilimizdir.
Bizlerde Anraka sohbet odası kurup sizlere binlerce Ankaralı dostlarımızla chat keyfini sunuyoruz. Ayrıca kolay sohbet edebilmek de bir o kadar basit mobil sohbet ile Ankara sohbet odalarına bağlanıp sohbetin keyfine bakabilirsiniz.Bir cevap bırakın.